HAKKIMIZDA

DETAYPLUS Ankara merkezli bir mobilya ve içmimarlık şirketidir.

1993 den bu yana DETAYPLUS Siteler’de bulunan fabrika ve teşhir salonunda (2000 m2 alan) zengin makine ekipmanı, bünyesinde bulunan boya atölyesiyle üst yüzey işlemlerinde mükemmel boya kalitesini elde etmeyi hedeflemekle beraber,deneyimli mühendis ve bilgisayar destekli tasarım gurubu ile ayrıca arge çalışmalarıyla ahşap mobilya sektöründe hizmet vermektedir.
DETAYPLUS birçok iç mekan projesine imzasını atmış ve bu süre içerisinde kendi mobilya kolleksiyonunu oluşturmuştur.Koleksiyondaki her ürün DETAYPLUS kalitesinin ve tasarım anlayışının bir sonucudur.

DETAYPLUS TS EN ISO 9001 kalite standartlarında mutfak, banyo, elbise dolabı, ofis mobilyaları vb. özel siparişe dayalı mobilyalar her türlü ahşap kapı ve pencere doğrama işleri yapmakla beraber, taahhütlü işler (devlet daireleri projeleri, askeri projeler, hastane projeleri) ve tüm özel tasarımlı işler projeli olarak yapılmaktadır.

Tüketici ihtiyaçları ve kullanım özellikleri ön planda tutularak tasarlanmakta olan DETAYPLUS ürünleri, bünyesinde bulunan iç mimar ve endüstriyel tasarım grubu ile güncellenmektedir.

DETAYPLUS hammaddenin girişinden ürünün tüketicinin evine montajlanmasına kadar her aşamada yaşanan kalite kontrol,yaratıcı ama aynı zamanda kullanış kolaylığını esas alan tasarımlar ve kullanıcının karşılaşabileceği her türlü sorunu çözmek için çalışan satış öncesi ve sonrası destek ekipleriyle sektörde farklılığını ispat etmiştir.İşte bu farklılık ile DETAYPLUS çeyrek asırlık dönemde uzman ekibi ile kalite ve estetik ön planda tutularak özel tasarlanmış ürünleriyle,fiyat ve ödemede kolaylık sağlayan nesilden nesile tavsiye edilen bir marka haline gelmiştir.

Hedefimiz;
Müşterilerimizden gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirmek,ihtiyaçlarına en uygun tasarımları hazırlamak ve sunmak,kaliteli ve şık mobilyalar üretmektir.

Vizyonumuz;
Farklı malzeme ve tasarım alternatifleriyle,taleplere en hızlı ve güvenilir çözümler getiren,uzman kadrosuyla sürekli gelişen ve büyüyen,lider bir firma olmaktadır.